301CHB221FCLE
Mfr.Part #
301CHB221FCLE
Datasheet
301CHB221FCLE
Description
CAP CER 220PF 300V P100 1111
Stock
361
Capacitance :
220 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
300V